قوانین سایت

کاربر توانمند و مهمان مهربان سایت قلب ثروت، ضمن گرامیداشت ورود شما به سایت خواهشمند است توجه داشته باشید ورود شما به سایت، ایجاد حساب کاربری، استفاده از خدمات و محصولات سایت به معنی پذیرش کامل قوانین سایت و همچنین قوانین مربوط به رسانه های دیجیتال است لذا ضمن رعایت تمامی قوانین و ضوابط و اصول اخلاقی و حرفه ای ما در جهت خدمات رسانی بیشتر و ارائه کیفیت بهتر یاری فرمایید.

این سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می کند.
تمامی محصولات قلب ثروت فقط از طریق سایت و اپلیکیشنِ قلبِ ثروت ارائه می شود و هرگز در هیچ سایت دیگری، کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و هیچ منبع دیگری به فروش نخواهد رسید و استفاده تجاری از محصولات قلب ثروت از هر منبع دیگری پیگرد قانونی دارد ضمنا استفاده از نام محصولات، کپی برداری از آنها و استفاده از لوگو و همچنین تمامی حقوق مادی و معنوی سایت به منظور مقاصد تجاری شامل این بند بوده و از پیگرد قانونی برخوردار خواهد بود.
از آنجا که ثبت نام در سایت فقط از طریق ایمیل ممکن است هر ایمیل می تواند یک پروفایل داشته باشد و اگر فردی با چند ایمیل وارد سایت شود هر ایمیل به مثابه یک حساب کاربری بوده و هرگز امکان جابجای محصولات، اطلاعات خرید و یا جابجایی هر داده دیگری از یک حساب کاربری به یک حساب کاربری دیگر امکان پذیر نیست.

اطلاعات هر پروفایل به معنای حریم خصوصی تلقی شده در نتیجه در حفظ و نگه داری آن کوشا باشید و آنرا در اختیار دیگران قرار ندهید چون تمام فعالیت های هر حساب کاربری از طریق ایمیل قابل پیگرد است.

اطلاعات هر حساب کاربری کاملا محفوظ است و هرگز حتی به درخواست خود فرد در اختیار دیگران و یا دیگر کاربران قرار نخواهد گرفت.
ثبت نام شما در سایت به معنی بلامانع بودن دریافت ایمیل از طرف سایت است چنانچه دوست ندارید از ما ایمیلی دریافت کنید کافی است گزینه دریافت ایمیل را غیر فعال کنید.

توجه داشته باشید تمامی پرداخت ها به صورت آنلاین و فقط از طریق سایت انجام می شود لذا جدا از پرداخت درب منزل، پرداخت های حضوری برای دریافت پکیج و یا هر گونه محصول فیزیکی با نام تجاری قلب ثروت خودداری فرمایید چنانچه بنا به سیاست کاری تیم تحقیقاتی قلب ثروت در جهت خدمت رسانی بیشتر تغییراتی در این بخش و یا سایر بخش های دیگر شرکت صورت پذیرد فقط از طریق سایت اعلام می شود.
سایت قلب ثروت این حق را برای خود محفوظ می دارد که از درج نظرات با ویژگی های زیر خودداری کند، الفاظ رکیک و بد زبانی و توهین به ملیت، اقوام، تفکرات سیاسی و دینی، کپی مطالب از سایت های دیگر حتی اگر مطالب آموزنده و مفید و در راستای رسالت سایت باشند، انتقاد از سایت های همکار و اساتید ایرانی و یا خارجی، هر گونه تبیلغ برای افراد حقیقی و حقوقی.
درج نظرات کاربران در سایت به معنی تایید و درج نکردن آنها به معنی رد کردن آنها نیست مدیریت سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر بخش از مطالب و نظرات کاربران با قوانین سایت مغایرت داشته باشد را درج نکند.